זיפות גגות

זיפות גגות

רוב האנשים מודעים ליתרונות של זיפות הגגות שלהם. זה מחמם את בתיהם בחורף וקריר בקיץ. גג זה מותקן על ידי בעלי מלאכה מיומנים. הרבה אנשים לא מכירים את החומרים המשמשים לבניית הגגות שלהם. מאמר זה יסביר את היתרונות הטמונים בגגך, ומה תוכל לעשות כדי שהוא יישאר במצב טוב. ‏ תהליך הצביעה של גג דומה לצביעת רעפים. כדי להתחיל, לטבול את הרולר שלך בדלי של זפת. לאחר מכן, להפעיל את הזפת על הגג באמצעות מברשת.

לפני הפעלת זפת על הגג שלך, לוודא שהטמפרטורה היא 70degF או מעל. טמפרטורות נמוכות יכולות לגרום לזפת לטפטף מהתקרה שלך. כדי למרוח זפת על גגות, יש צורך לשמור על טמפרטורה של 80 מעלות צלזיוס. ככל שזפת מטפטפת מהתקרה, כך הטמפרטורה נמוכה יותר. לבסוף, זפת היא פתרון טוב לדליפות קטנות וחורים בגג שלך, אבל עדיף להשאיר את זה למקצוענים אם אתה לא בטוח לגבי ההליך.

כשאתה מתכונן לזפת גג, חשוב לשקול את הבטיחות שלך. כשעובדים עם זפת, חשוב לזכור שזפת היא חומר מסוכן ביותר. אסור להחיל זפת בחלל סגור או באזור לא מאוורר. בנוסף, עליך לחבוש מסיכת פנים כדי להגן על פניך מפני האדים הרעילים. אם אתה לא בטוח אם גגה הוא בטוח בשבילך, עדיף להשאיר את העבודה למקצוען.

הטלת גג דורשת מומחיות של מקצוען. ברגע שהזפת יושמה, הגג יצטרך לרפא במשך כמה שעות. מסגרת זמן זו עשויה להשתנות בהתאם לסוג הזפת והטמפרטורה. הזפת שלא מיובשת תהיה רכה מדי ולא תספק הגנה הולמת. לאחר שתהליך הריפוי הושלם, הגג צריך להיות עמיד למים.

התועלת החשובה ביותר של זיפות גגות היא זמינותו. אתה יכול להחיל זפת על גג במחיר קטן. זה יכול לעזור לך לחסוך זמן וכסף. עם זאת, הטרינג ידרוש תיקונים יקרים יותר. למרות שתהליך הטרינג אינו יעיל כמו שיטות אחרות, הוא עדיין מהווה אפשרות יעילה ביותר לתיקוני גג. זיוף גג זול יותר מאשר שכירת מקצוען.

יתרון נוסף של איפור גג הוא שניתן להשתמש בו לתיקון דליפות בגג. שיטה זו יעילה יותר משיטות אחרות של הטלת גג. עבודת הזרימה נמשכת זמן רב יותר מעבודת רעפים טיפוסית משום שהיא מציעה את אותם היתרונות כמו רעפת גג. אתה יכול גם לסכן את הבית שלך אם אתה לא מסוגל ליישם כראוי טארט.

קורת גג מציעה הגנה מפני דליפות ונזקים אחרים. גג זפת הוא בחירה מצוינת לגג שטוח. זו גם בחירה טובה לבתים בכל האקלים. זה פופולרי לתיקוני גגות אבל זה יכול לשמש גם למטרות אחרות. איש מקצוע צריך להיות מסוגל ליישם חומרי הטרינג כדי להגן על גג בעת תיקונו.

זיוף גג יכול להיות מסוכן לסביבה. לעלות על גג יכול להיות מסוכן מאוד, כפי שהוא יהפוך לנוזל כאשר הטמפרטורה עולה מעל 80 מעלות. מסיבה זו, מומלץ לך לשכור קבלן גג אם אתה לא בטוח מה אתה צריך לעשות. עדיף לתת למקצוענים לעשות את העבודה. אם אתה לא בטוח לגבי בעיות הבטיחות של הטלת גג, התקשר למקצוען.

זפת על גג היא אחת הדרכים הטובות ביותר למנוע דליפות. זה הפתרון המושלם לדליפת גגות ולתקן דליפות קטנות בתקרה שלך. זה מהיר וקל. זה פחות יקר מאשר פרויקטי גג רגילים. חשוב להבין את האפשרויות שלך כשמדובר בגגות. זה רעיון טוב לבקש עזרה ממקצוען אם יש לך ספקות.